BAĞIŞ YAP

ŞEFFAFLIK

Kurşun Kalem Eğitim Vakfı “sürdürülebilirlik” stratejisi doğrultusunda sağladığı ilerlemeleri şeffaf ve nesnel bir biçimde kamuoyunun dikkatine sunmaktadır. Vakfımız, mali kaynağının etkili, ekonomik ve verimli bir şekilde elde edildiği ve kullanıldığını; tüm eylemlerinin anayasamıza ve hukuka uygunluğunu “şeffaflık” ve “hesap verebilirlik” ilkelerine uygun olarak denetletmektedir.

Mali Denetim
Nexia International
Çözüm Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş

2022-2024 döneminde, mali denetimimizi Nexia Çözüm Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. üstlenmiştir. 1999 yılından beri sektörde yer alan Çözüm A.Ş., dünyada 700’ün üstünde şubesi olan ve denetim sektöründe dünyada ilk 10 en büyük firma arasında yer alan İngiltere merkezli Nexia International firmasının İzmir şubesidir.

Hukuki Denetim
Portu Legis
İzmir Hukuk Bürosu

2022-2024 döneminde, hukuki danışmanlığımızı Portu Legis Hukuk Bürosu üstlenmiştir. Tüm Türkiye’de hukuki ve yönetim danışmanlığı sunan Portu Legis, müşteri/müvekkillerinin problemlerinin doğumundan evvel korunmalarını ve çıkarlarının gözetilmesini, böylece koruyucu hukukçuluk sağlamaktadır.

Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Veri Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum