Bildirim
İZMİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ TUNÇ SOYER

İZMİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ TUNÇ SOYER'İ ZİYARETİMİZ

Üyesi olduğumuz İzmir Kadın Kuruluşları Birliği paydaşları ile birlikte 06.05.2019 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer 'e YK başkanımız Yeşim Yassıoğlu’nun temsiliyeti ile tebrik ziyaretinde bulunduk.
Kurşun Kalem
21 HAZİRAN MEZUNİYET TÖRENİMİZ VE SUNUM PROGRAMI

21 HAZİRAN MEZUNİYET TÖRENİMİZ VE SUNUM PROGRAMI

21 Haziran'da düzenlediğimiz etkinlik, üyelerimiz gönüllülerimiz ve bursiyer öğrencilerimizin katılımı ile Bornova Bortes Restaurantta gerçekleştirdik.Etkinliğimiz öncelikle Altan Altın'ın "Bornova Levanten Evleri"  hakkındaki harika sunumu ile başladı. Sunum bitiminde kendisine Vakfımızın teşekkür belgesi takdim edildi Ardından bu sene mezun olan bursiyer öğrencilerimizi sahneye aldık. Yönetim Kurulu üyemiz Çınar Aybar'ın konuşmasından sonra Vakfımız tarafından hazırlanan anı hediyeler, bursiyer öğrencilerimize Başkanımız Yeşim Yassıoğlu ve üyelerimiz Feray Saraçoğlu ve Zuhal Arısan tarafından takdim edildi. Mezun olan bursiyerlerimizin kendileri adına  Vakfımız ile ilgili yaptıkları konuşmalarda dinleyenleri oldukça duygulandırdı.

 Programın devamında Bortes Restaurant tarafından hazırlanan ikram  ve içeceklerin sunumunu, Vakfımızın Kurucu üyelerinden Murat Esat Zabıtçı'nın da üyesi olduğu Parent Band orkestrasının coşkulu programı takip etti. Tüm katılımcılarımız  oldukça neşeli,keyifli,  ve  eğlenceli güzel bir gece yaşadılar...
Kurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun Kalem
VAKFIMIZ ALİ POYRAZOĞLU TİYATRO ETKİNLİĞİ

VAKFIMIZ ALİ POYRAZOĞLU TİYATRO ETKİNLİĞİ

Vakfımız üyeleri ve gönülleri ile katıldığımız tiyatro etkinliğinde , oyun sonunda Vakıf  Yönetim Kurulu Başkanımız Avukat Yeşim Yassıoğlu ünlü tiyatro üstadı Ali Poyrazoğlu'na Vakfımız adına çiçek sundu. Devamında ise Ali Poyrazoğlu son derece nazik bir jestle sahneyi konuşma yapmak üzere Yeşim Hanıma bıraktı.Yeşim Hanım tiyatroya katılan seyircilere, vakfımız ve çalışmaları hakkında bilgi veren bir konuşma yaptı.
VAKFIMIZ "SOFRA BİR ŞENLİKTİR" ETKİNLİĞİ

VAKFIMIZ "SOFRA BİR ŞENLİKTİR" ETKİNLİĞİ

Kurşun Kalem Eğitim Vakfı olarak 3 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Sofra Bir Şenliktir etkinliğinde, konuğumuz Nedim Atilla, Nobel Edebiyat Ödülü sahibi Ernest Hemingway'i öykü ve romanları ile anlattı. 

Ernest Hemingway'in; yaşama ve aşka olan tutkusunun, hayat serüveninin eserlerine nasıl yansıdığını anlatan Nedim Atilla tüm misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşattı.
Kurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun KalemKurşun Kalem